Nėra išankstinio paslaugos mokesčio | Konsultacijos yra nemokamos

Mokesčių grąžinimas iš Švedijos

Mokesčių grąžinimas iš Švedijos

Jeigu Jūs paskutinius 5-kerius metus dirbate/-ote Švedijoje ir mokate/-ėjote toje šalyje mokesčius, galite susigrąžinti permokėtus pajamų mokesčius.

1 žingsnis. Pasitelkę skaičiuoklę, sužinokite preliminarią, galimą grąžinti sumą;

2 žingsnis. Užpildykite registracijos formą ir surinkite visus reikalingus dokumentus mokesčių grąžinimui;

3 žingsnis. Užpildytas registracijos formas ir surinktus reikiamus dokumentus atsiųskite mums arba atneškite į mūsų atstovybę.

Pasirinkite Jums patogų dokumentų pateikimo būdą:

1 būdas. Dokumentus atsiųskite tiesiogiai mums:

Registruotu paštu: „Tax Back Solution“, Vytauto pr. 27-405, Kaunas, LT44352.

2 būdas. Apsilankykite artimiausioje „Tax Back Solution“ atstovybėje, ten užpildykite registracijos formą arba atneškite jau užpildytą registracijos formą ir palikite mokesčių grąžinimui reikalingus dokumentus.

4 žingsnis. Gavę Jūsų dokumentus, pradėsime permokėtų pajamų mokesčių grąžinimo procesą. Apie individualią Jūsų mokesčių grąžinimo eigą, informuosime el. paštu.

5 žingsnis. Švedijos mokesčių institucija (Skatteverket) sugrąžintus permokėtus mokesčius išmoka tiesiogiai klienui, t. y. į Jūsų nurodytą banko sąskaitą. Gavęs sugrąžintus mokesčius, klientas privalo susisiekti su „Tax Back Solution“ įmone ir sumokėti numatytą paslaugos mokestį.

  • Paso arba asmens tapatybės kortelės kopija;
  • Švediškas asmens identifikavimo numeris „Person-/Organisationsnummer”;
  • Specification till Inkomstadeklaration 1 (originalai!);
  • Preliminar skattentrakning till inkomstadeklaration 1 ( originalai!);
  • Inkomstadeklaration 1 (originalai!);
  • Paskutiniai algalapiai iš visų darbdavių.

 

PASTABA: Jeigu neturite visų mokesčių grąžinimui reikalingų dokumentų – NE BĖDA! Jūs galite pradėti savo mokesčių grąžinimo procesą. Mes patarsime, kaip surasti reikalingus dokumentus, arba už papildomą mokestį surasime juos mes.

Jei mokesčių grąžinimas vyksta už praėjusius mokestinius metus, tuomet Švedijos mokesčių inspekcija pinigus išmoka iki gruodžio 31 d.

Jei mokesčių grąžinimas vyksta už vėlesnius nei praėję mokestiniai metai, tuomet mokesčių grąžinimo procesas paprastai trunka 3-4 mėn. nuo dokumentų ir informacijos pateikimo „Tax Back Solution“ įmonei.

 

PASTABA: Nurodyti laikotarpiai yra orientaciniai, praktikoje dažniausiai pasikartojantys, kurie gali nesutapti su Jums grąžinamų mokesčių laikotarpiu. Mokesčių grąžinimo terminas priklauso nuo užsienio mokesčių institucijos darbo spartos ir Jūsų pateiktų dokumentų.

Paslaugos mokestis už permokėtų pajamų mokesčių grąžinimą iš Švedijos yra 10 % nuo sugrąžintos sumos, bet nemažiau nei minimalus paslaugos mokestis, t. y. 45 EUR, už kiekvienus mokestinius metus.

 

Paslaugos mokestį sudaro:

paraiškų pildymas; dokumentų išsiuntimas į atitinkamas šalių institucijas; proceso stebėjimas / prižiūrėjimas / nagrinėjimas iki pat jo pabaigos; gaunamų laiškų vertimas / atitinkamas klientų informavimas; nuolatinis bendravimas su šalių institucijomis; skundo teikimas užsienio institucijų priimtiems neteisingiems sprendimams.

 

Nuolaidos studentams!

 

PASTABA: Nėra grąžinimo, nėra ir paslaugos mokesčio!

Jums nereikia mokėti iš anksto už „Tax Back Solution“ paslaugas ir nėra jokių paslėptų mokesčių.

Paslaugos mokestis mokamas tik mokesčių grąžinimo proceso pabaigoje, kai klientas gauna mokesčių grąžinimą iš Švedijos.

Parsisiųsti

Jei norite mokesčius susigrąžinti nemokamai, daugiau informacijos apie nemokama mokesčių grąžinimą rasite Oficialioje mokesčių inspekcijos interneto svetainėje: www.skatteverket.se

 
Copyright © 2018 Taxbs. Visos teisės saugomos.