Nėra išankstinio paslaugos mokesčio | Konsultacijos yra nemokamos

Mokesčių grąžinimas iš Suomijos

Mokesčių grąžinimas iš Suomijos

Jeigu Jūs paskutinius 4-erius metus dirbate/-ote Suomijoje ir mokate/-ėjote toje šalyje mokesčius, galite susigrąžinti permokėtus pajamų mokesčius.

1 žingsnis. Pasitelkę skaičiuoklį, sužinokite preliminarią, galimą grąžinti sumą;

2 žingsnis. Užpildykite registracijos formą ir surinkite visus reikalingus dokumentus mokesčių grąžinimui;

3 žingsnis. Užpildytas registracijos formas ir surinktus reikiamus dokumentus atsiųskite mums arba atneškite į mūsų atstovybę.

Pasirinkite Jums patogų dokumentų pateikimo būdą:

1 būdas. Dokumentus atsiųskite tiesiogiai mums:

Registruotu paštu: „Tax Back Solution”, Vytauto pr. 27-405, Kaunas, LT44352.

2 būdas. Apsilankykite artimiausioje „Tax Back Solution“ atstovybėje, ten užpildykite registracijos formą arba atneškite jau užpildytą registracijos formą ir palikite mokesčių grąžinimui reikalingus dokumentus.

4 žingsnis. Gavę Jūsų dokumentus, pradėsime permokėtų pajamų mokesčių grąžinimo procesą. Apie individualią Jūsų mokesčių grąžinimo eigą, informuosime el. paštu.

5 žingsnis. Suomijos mokesčių institucija sugrąžintus permokėtus mokesčius išmoka TIESIOGIAI Į KLIENTO SĄSKAITĄ, pinigai neina per mūsų įmonę. Gavęs sugrąžintus mokesčius, klientas privalo susisiekti su „Tax Back Solution“ įmone ir sumokėti numatytą paslaugos mokestį.

  • Paso arba asmens tapatybės kortelės kopija;
  • Dokumentai apie Jūsų gautas pajamas:

- Veroilmoitus 2017 forma, jeigu gavote iš Suomijos mokesčių inspekcijos (originalai!).  Šią formą iš Suomijos gausite 2018 m. kovo - balandžio mėnesį;

- Verotuspäätös forma, jeigu grąžinimas vykdomas už 2014, 2015, 2016 mokestinius metus.

Registracijos formą ir mokesčių grąžinimui reikiamus dokumentus galite pateikti el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

PASTABA: Jeigu neturite visų mokesčių grąžinimui reikalingų dokumentų – NE BĖDA! Jūs galite pradėti savo mokesčių grąžinimo procesą. Mes patarsime, kaip surasti reikalingus dokumentus, arba už papildomą mokestį surasime juos mes.

Jeigu permokėtų pajamų mokesčių grąžinimas vyksta už praėjusius mokestinius metus, tuomet Suomijos mokesčių inspekcija pinigus išmoka gruodžio mėnesį.

Jeigu mokesčių grąžinimas vyksta už vėlesnius nei praėjusius mokestinius metus, mokesčių grąžinimo procesas paprastai trunka 3-4 mėn. nuo tos datos, kai dokumentai ir informacija buvo pateikta „Tax Back Solution“.

 

PASTABA: Nurodyti laikotarpiai yra orientaciniai, praktikoje dažniausiai pasikartojantys, kurie gali nesutapti su Jums grąžinamų mokesčių laikotarpiu. Mokesčių grąžinimo terminas priklauso nuo užsienio mokesčių instucijos darbo spartos ir Jūsų pateiktų dokumentų.

Mokesčių grąžinimo paslaugos mokestis iš Suomijos yra 10 % nuo sugrąžintos sumos, bet nemažiau nei minimalus paslaugos mokestis, t.y. 45 EUR, už kiekvienus mokestinius metus.PASTABA: Nėra grąžinimo, nėra ir paslaugos mokesčio!

Jums nereikia mokėti iš anksto už „Tax Back Solution“ paslaugas ir nėra jokių paslėptų mokesčių.

Paslaugos mokestis mokamas tik mokesčių grąžinimo proceso pabaigoje, kai klientas gauna mokesčių grąžinimą iš Suomijos.

Jeigu esate EEE šalies pilietis ir dirbate Suomijoje, o Jūsų šeima gyvena gimtojoje šalyje, turite teisę gauti išmokas už vaiką t.y. vaiko pinigus ir vaiko priežiūros išmokas pagal Suomijo socialinės institucijos (KELA) nustatytą tvarką.

 

VAIKO PINIGAI skiriami iki vaikui sukanka 17 metų imtinai.

VAIKO PINIGŲ DYDIS:

Už pirmą vaiką      94,88 EUR per mėnesį;

Už antrą vaiką      104,84 EUR per mėnesį;

Už trečią vaiką      133,79 EUR per mėnesį;

Už pirmą vaiką      94,88 EUR per mėnesį;

Už ketvirtą vaiką   153,24 EUR per mėnesį.

Vaiko pinigus galite gauti už praėjusius 6 mėnesius nuo paraiškų pateikimo datos iki vaikui sukanka 17 metų imtinai.

 

VAIKO PRIEŽIŪROS PINIGAI gali būti skiriama vaikui iki 3 metų amžiaus.

VAIKO PRIEŽIŪROS PINIGŲ DYDIS:

338,34 € per mėnesį vienam vaikui iki 3 metų amžiaus

101.29 € per mėnesį už kiekvieną papildomą vaiką iki 3 metų amžiaus

65,09 € per mėnesį už kiekvieną vaiką, vyresnį nei 3 metų, bet iki mokyklinio amžiaus.

Vaiko priežiūros pinigus galite gauti už praėjusius 6 mėnesius nuo paraiškų pateikimo datos imtinai.

 

PASLAUGOS MOKESTIS UŽ VAIKO IŠMOKŲ SUTVARKYMĄ:

Jeigu tvarkoma viena išmoka (vaiko pinigai arba vaiko priežiūros pinigai) paslaugos mokestis – 90 EUR už kiekvieną vaiką. Jeigu vienam vaikui tvarkomos dvi pašalpos, paslaugos mokestis – 150 EUR. Paslaugos mokestis mokamas, kai gaunate patvirtinimą iš Suomijos socialinės institucijos (KELA), kad vaiko pinigai ir/arba vaiko priežiūros pinigai Jums jau paskirti ir kai gaunate pirmąją išmoką.

 

Paslaugos mokestį sudaro:

paraiškų pildymas; dokumentų išsiuntimas į atitinkamas šalių institucijas; proceso stebėjimas / prižiūrėjimas / nagrinėjimas iki pat jo pabaigos; gaunamų laiškų vertimas / atitinkamas klientų informavimas; nuolatinis bendravimas su šalių institucijomis; skundo teikimas užsienio institucijų priimtiems neteisingiems sprendimams.

 

PASTABA! Nėra išmokos vaikui - nėra ir paslaugos mokesčio!

Jums nereikia mokėti iš anksto už „Tax Back Solution" įmonės paslaugas bei nėra jokių paslėptų mokesčių. Paslaugos mokestis imamas tik išmokų paskyrimo proceso pabaigoje, kai klientas gauna išmoką už vaiką ir/arba vaiko priežiūros pinigus.

 

Vaiko išmokos tvarkymas paprastai trunka apie 6 mėnesius nuo dokumentų ir informacijos pateikimo „Tax Back Solution“ įmonei.

Kiekvienu atveju Suomijos Socialinis skyrius susisiekinės su Lietuvos institucijomis ir tikrins ar šeimai priklauso vaiko pinigai ar šeima negauna vaiko pinigų iš Lietuvos.

Reikalingi dokumentai (spausti čia)

Parsisiųsti

 
Copyright © 2018 Taxbs. Visos teisės saugomos.