Nėra išankstinio paslaugos mokesčio | Konsultacijos yra nemokamos

Mokesčių grąžinimas iš Norvegijos

Mokesčių grąžinimas iš Norvegijos

Jeigu Jūs paskutinius 3-ejus metus dirbate/-ote Norvegijoje ir mokate/-ėjote toje šalyje mokesčius, galite susigrąžinti permokėtus pajamų mokesčius.

1 žingsnis. Pasitelkę skaičiuoklę, sužinokite preliminarią, galimą grąžinti sumą;

2 žingsnis. Užpildykite registracijos formą ir surinkite visus reikalingus dokumentus mokesčių grąžinimui;

3 žingsnis. Užpildytas registracijos formas ir surinktus reikiamus dokumentus atsiųskite mums arba atneškite į mūsų atstovybę.

Pasirinkite Jums patogų dokumentų pateikimo būdą:

1 būdas. Dokumentus atsiųskite tiesiogiai mums:

Registruotu paštu: „Tax Back Solution“, Vytauto pr. 27-405, Kaunas, LT44352.

2 būdas. Apsilankykite artimiausioje „Tax Back Solution“ atstovybėje, ten užpildykite registracijos formą arba atneškite jau užpildytą registracijos formą ir palikite mokesčių grąžinimui reikalingus dokumentus.

4 žingsnis. Gavę Jūsų dokumentus, pradėsime permokėtų pajamų mokesčių grąžinimo procesą. Apie individualią Jūsų mokesčių grąžinimo eigą, informuosime el. paštu.

5 žingsnis. Norvegijos mokesčių institucija (Skatteetaten) sugrąžintus permokėtus mokesčius išmoka TIESIOGIAI Į KLIENTO SĄSKAITĄ, pinigai neina per mūsų įmonę. Gavęs sugrąžintus mokesčius, klientas privalo susisiekti su „Tax Back Solution“ įmone ir sumokėti numatytą paslaugos mokestį.

  • Paso arba asmens tapatybės kortelės kopija;
  • Skattekort kopija (jeigu turite);
  • Dokumentai apie Jūsų gautas pajamas:

- „Skattemelding” arba „Tax Return for income and wealth tax” forma,  jeigu gavote iš Norvegijos mokesčių inspekcijos (originalai!). Formą „Skattemelding” 2017 arba „Tax Return for income and wealth tax” 2017, gausite 2018 m. kovo - balandžio mėnesį;

- „Lønnsoppgave 2017 arba „A-melding oppsummering 2017“ ir pan.“ iš visų darbdavių (jeigu turite);

- Paskutiniai algalapiai iš visų darbdavių, jei neturite Lønnsoppgave 2017 arba „A-melding oppsummering 2017“ ir pan. formų;

- „Skatteoppgjør " ("Tax Assessment") forma, jeigu grąžinimas vykdomas už 2014, 2015, 2016 mokestinius metus.

Registracijos formą ir mokesčių grąžinimui reikiamus dokumentus galite pateikti el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

PASTABA: Jeigu neturite visų mokesčių grąžinimui reikalingų dokumentų – NE BĖDA! Jūs galite pradėti savo mokesčių grąžinimo procesą. Mes patarsime, kaip surasti reikalingus dokumentus, arba už papildomą mokestį surasime juos mes.

Jeigu permokėtų pajamų mokesčių grąžinimas vyksta už praėjusius mokestinius metus, tuomet Norvegijos mokesčių inspekcija pinigus išmoka nuo birželio 24 d. iki spalio 31 d.

Jeigu mokesčių grąžinimas vyksta už vėlesnius nei praėjusius mokestinius metus, mokesčių grąžinimo procesas paprastai trunka 3-4 mėn. nuo tos datos, kai dokumentai ir informacija buvo pateikta „Tax Back Solution“.

 

PASTABA: Nurodyti laikotarpiai yra orientaciniai, praktikoje dažniausiai pasikartojantys, kurie gali nesutapti su Jums grąžinamų mokesčių laikotarpiu. Mokesčių grąžinimo terminas priklauso nuo užsienio mokesčių instucijos darbo spartos ir Jūsų pateiktų dokumentų.

Mokesčių grąžinimo iš Norvegijos paslaugos mokestis yra 400 NOK., jeigu grąžinama suma yra 0 – 5 000 NOK. už kiekvienus mokestinius metus;
Mokesčių grąžinimo iš Norvegijos paslaugos mokestis yra 800 NOK., jeigu grąžinama suma yra 5 001 NOK. – 15 000 NOK. už kiekvienus mokestinius metus;
Mokesčių grąžinimo iš Norvegijos paslaugos mokestis yra 1 200 NOK., jeigu grąžinama suma 15 001 NOK. – 25 000 NOK. už kiekvienus mokestinius metus;
Mokesčių grąžinimo iš Norvegijos paslaugos mokestis yra 1 600 NOK., jeigu grąžinama suma yra 25 001 NOK. – 30 000 NOK. už kiekvienus mokestinius metus;
Mokesčių grąžinimo iš Norvegijos paslaugos mokestis yra 2 000 NOK., jeigu grąžinama suma yra 30 001 NOK. ir daugiau už kiekvienus mokestinius metus;
Skolos naikinimas/mažinimas - 500 NOK;
Banko sąskaitos pridavimas Norvegijos mokesčių institucijai - 500 NOK.

 

Paslaugos mokestį sudaro:

paraiškų pildymas; dokumentų išsiuntimas į atitinkamas šalių institucijas; proceso stebėjimas / prižiūrėjimas / nagrinėjimas iki pat jo pabaigos; gaunamų laiškų vertimas / atitinkamas klientų informavimas; nuolatinis bendravimas su šalių institucijomis; skundo teikimas užsienio institucijų priimtiems neteisingiems sprendimams.

 

Nuolaidos studentams!

 

PASTABA: Nėra grąžinimo, nėra ir paslaugos mokesčio!

Jums nereikia mokėti iš anksto už „Tax Back Solution“ paslaugas ir nėra jokių paslėptų mokesčių.

Paslaugos mokestis mokamas tik mokesčių grąžinimo proceso pabaigoje, kai klientas gauna mokesčių grąžinimą iš Norvegijos.

Jeigu esate EEE šalies pilietis ir dirbate Norvegijoje, o Jūsų šeima gyvena gimtojoje šalyje, turite teisę gauti išmokas už vaiką: vaiko pinigus (Barnetrygd), dvigubus vaiko pinigus (Utvidet Barnetrygd) ir vaiko priežiūros išmokas (Kontantstøtte), pagal Norvegijos Nav institucijos nustaytą tvarką.

Išmokas už vaiką (Barnetrygd) galite gauti nuo vaiko gimimo datos, arba nuo to laiko, kai Jūs su vaiku atvykote į Norvegiją. Išmokos vaikui skiriamos iki vaikui sukanka 18 metų imtinai. Vaiko išmokos suma - 970 NOK per mėnesį, kiekvienam vaikui.

Jei esate vienišas tėvas galite gauti dvigubus vaiko pinigus ( Utvidet Barnetrygd).Išmokos vaikui skiriamos iki vaikui sukanka 18 metų imtinai. Vaiko išmokos suma - 970 NOK+ 970 NOK per mėnesį, kiekvienam vaikui.

Vaiko išmokas galite gauti už 3 praėjusius metus.

Vaiko priežiūros pašalpa (Kontantstøtte) - vaikams nuo 13-23 mėnesių amžiaus - 7500 NOK/mėn.

Vaiko priežiūros išmokas galite gauti už praėjusius 3 mėnesius.

 

PASLAUGOS MOKESTIS UŽ VAIKO IŠMOKŲ SUTVARKYMĄ:

Jeigu vaiko išmoka tvarkoma vienam vaikui, paslaugos mokestis - 800 NOK. Už kiekvieną kitą vaiką - plius 800 NOK. Jeigu vienam vaikui tvarkomos dvi pašalpos, paslaugos mokestis - 1300 NOK. Paslaugos mokestis mokamas, kai gaunate patvirtinimą iš Nav’o, kad vaiko pinigai ir/arba vaiko priežiūros pinigai Jums jau paskirti ir kai gaunate pirmąją išmoką.

 

Paslaugos mokestį sudaro:

paraiškų pildymas; dokumentų išsiuntimas į atitinkamas šalių institucijas; proceso stebėjimas / prižiūrėjimas / nagrinėjimas iki pat jo pabaigos; gaunamų laiškų vertimas / atitinkamas klientų informavimas; nuolatinis bendravimas su šalių institucijomis; skundo teikimas užsienio institucijų priimtiems neteisingiems sprendimams.

 

PASTABA! Nėra išmokos vaikui - nėra ir paslaugos mokesčio!

Jums nereikia mokėti iš anksto už „Tax Back Solution" įmonės paslaugas bei nėra jokių paslėptų mokesčių. Paslaugos mokestis imamas tik išmokų paskyrimo proceso pabaigoje, kai klientas gauna išmoką už vaiką ir/arba vaiko priežiūros pinigus.

Vaiko išmokos ir/arba vaiko priežiūros išmokos tvarkymas gali užtrukti iki vienerių metų.

Turite kitų klausimų? Susisiekite su mumis. Spauskite Čia

Reikalingi dokumentai (spausti čia)

 

Reikalingi dokumentai:

  • Užpildyta registracijos forma (nuoroda į E104; nuoroda į E106);
  • Paso arba asmens tapatybės kortelės kopija;
  • Darbo sutarties kopija;
  • Policijos leidimas gyventi ir dirbti Norvegijoje.

 

Dokumentus atsiųskite tiesiogiai mums:

Registruotu paštu: „Tax Back Solution“, Vytauto pr. 27-405, Kaunas, LT44352.

 

Arba apsilankykite artimiausioje „Tax Back Solution“ atstovybėje, ten užpildykite registracijos formą arba atneškite jau užpildytą registracijos formą ir palikite formų gavimui reikalingus dokumentus.

 

Paruošę ir išsiuntę formas, informuosime Jus el. paštu. Maloniai informuojame, kad jau sutvarkytos formos yra siunčiamos tiesiogiai klientams, todėl atitinkama Norvegijos institucija formas atsiųs Jums paštu.

 

Paslaugos kaina: 300 NOK.

Parsisiųsti

Jei norite mokesčius susigrąžinti nemokamai, daugiau informacijos apie nemokama mokesčių grąžinimą rasite Oficialioje mokesčių inspekcijos interneto svetainėje: www.skatteetaten.no

 
Copyright © 2018 Taxbs. Visos teisės saugomos.