Nėra išankstinio paslaugos mokesčio | Konsultacijos yra nemokamos

Mokesčių grąžinimas iš Didžiosios Britanijos

Mokesčių grąžinimas iš Didžiosios Britanijos

Jeigu Jūs paskutinius 5-kerius metus dirbate/-ote Didžiojoje Britanijoje ir mokate/-ėjote toje šalyje mokesčius, galite susigrąžinti permokėtus pajamų mokesčius.

1 žingsnis. Pasitelkę skaičiuoklę, sužinokite preliminarią, galimą grąžintiną sumą;

2 žingsnis. Užpildykite registracijos formą ir surinkite visus mokesčių grąžinimui reikalingus dokumentus;

3 žingsnis. Užpildytas registracijos formas ir surinktus reikiamus dokumentus atsiųskite mums arba atneškite į mūsų atstovybę.

Pasirinkite Jums patogų dokumentų pateikimo būdą:

1 būdas. Dokumentus atsiųskite tiesiogiai mums:

Registruotu paštu: „Tax Back Solution“ , Vytauto pr. 27-405, Kaunas, LT44352.

2 būdas. Apsilankykite artimiausioje „Tax Back Solution“ atstovybėje, ten užpildykite registracijos formą arba atneškite jau užpildytą registracijos formą ir palikite grąžinimui reikalingus dokumentus.

4 žingsnis. Gavę Jūsų dokumentus, pradėsime permokėtų pajamų mokesčių grąžinimo procesą. Apie individualią Jūsų mokesčių grąžinimo eigą, informuosime el. paštu.

5 žingsnis. Didžiosios Britanijos mokesčių institucija (HM Revenue) sugrąžintus permokėtus mokesčius pirmiausia išmoka „Tax Back Solution“ įmonei. Kai tik įmonė gauna Jūsų sugrąžintus mokesčius iš užsienio institucijos, atsiskaičiuoja numatytą paslaugos mokestį ir perveda pinigus į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.

  • Paso arba asmens tapatybės kortelės kopija;
  • Jeigu turite, NI numeris (National Insurance Number) kortelės kopija;
  • Dokumentai apie Jūsų gautas pajamas:

- P45 ir/arba P60 formos iš visų darbdavių (originalai!);

- Paskutiniai algalapiai iš visų darbdavių, jeigu neturite P45 ir/arba P60 formų ar mėnesinių pajamų išrašų.

 

SVARBU: Permokėtus pajamų mokesčius iš Didžiosios Britanijos grąžiname, jei grąžima suma yra didesnė nei 350 GBP.

PASTABA: Jeigu neturite visų mokesčių grąžinimui reikalingų dokumentų – NE BĖDA! Jūs galite pradėti savo mokesčių grąžinimo procesą. Mes patarsime, kaip surasti reikalingus dokumentus, arba už papildomą mokestį surasime juos mes.

Permokėtų pajamų mokesčių grąžinimo procesas paprastai trunka 75-120 dienų nuo dokumentų ir informacijos pateikimo „Tax Back Solution“ įmonei.

 

PASTABA: Nurodytas laikotarpis yra orientacinis, praktikoje dažniausiai pasikartojantis, kuris gali nesutapti su Jums grąžinamų permokėtų mokesčių laikotarpiu. Mokesčių grąžinimo terminas priklauso nuo užsienio mokesčių institucijos darbo spartos ir Jūsų pateiktų dokumentų.

Jeigu grąžinama suma yra 350-430 GBP, paslaugos mokestis -25 GBP už kiekvienus mokestinius metus;

Jeigu grąžinama suma yra nuo 430 GBP ir daugiau, paslaugos mokestis - 6% nuo sugrąžintos sumos už kiekvienus mokestinius metus;

Jeigu neturite P45 ir/arba P60 formų ar mėnesinių pajamų išrašų, papildomas dokumentų išieškojimo mokestis – 10 GBP už kiekvieną surastą formą.

 

SVARBU: Banko paslaugos mokestis už čekių inkasavimą apie 50 GBP. Banko paslaugos mokestis yra kintantis priklauso nuo banko įkainių. Čekius inkasuoja “Medicinos Bankas”.

 

Paslaugos mokestį sudaro:

paraiškų pildymas; dokumentų išsiuntimas į atitinkamas šalių institucijas; proceso stebėjimas / prižiūrėjimas / nagrinėjimas iki pat jo pabaigos; gaunamų laiškų vertimas / atitinkamas klientų informavimas; nuolatinis bendravimas su šalių institucijomis; skundo teikimas užsienio institucijų priimtiems neteisingiems sprendimams.

 

Nuolaidos studentams!

 

PASTABA: Nėra grąžinimo, nėra ir paslaugos mokesčio!

Jums nereikia mokėti iš anksto už „Tax Back Solution“ paslaugas ir nėra jokių paslėptų mokesčių.

Paslaugos mokestis mokamas tik mokesčių grąžinimo proceso pabaigoje, kai klientas gauna permokėtų pajamų mokesčių grąžinimą iš Didžiosios Britanijos.

Parsisiųsti

Jei norite mokesčius susigrąžinti nemokamai, daugiau informacijos apie nemokama mokesčių grąžinimą rasite Oficialioje mokesčių inspekcijos interneto svetainėje: www.hmrc.gov.uk

 
Copyright © 2018 Taxbs. Visos teisės saugomos.