Nėra išankstinio paslaugos mokesčio | Konsultacijos yra nemokamos

Mokesčių grąžinimas iš Airijos

Mokesčių grąžinimas iš Airijos

Jeigu Jūs paskutinius 4-rius metus dirbate/-ote Airijoje ir mokate/-ėjote toje šalyje mokesčius, galite susigrąžinti permokėtus pajamų mokesčius.

1 žingsnis. Pasitelkę skaičiuoklę, sužinokite preliminarią, galimą grąžinti sumą;

2 žingsnis. Užpildykite registracijos formą ir surinkite visus reikalingus dokumentus mokesčių grąžinimui;

3 žingsnis. Užpildytas registracijos formas ir surinktus reikiamus dokumentus atsiųskite mums arba atneškite į mūsų atstovybę.

Pasirinkite Jums patogų dokumentų pateikimo būdą:

1 būdas. Dokumentus atsiųskite tiesiogiai mums:

Registruotu paštu: „Tax Back Solution“, Vytauto pr. 27-405, Kaunas, LT44352.

2 būdas. Apsilankykite artimiausioje „Tax Back Solution“ atstovybėje, ten užpildykite registracijos formą arba atneškite jau užpildytą registracijos formą ir palikite mokesčių grąžinimui reikalingus dokumentus.

4 žingsnis. Gavę Jūsų dokumentus, pradėsime permokėtų pajamų mokesčių grąžinimo procesą. Apie individualią Jūsų mokesčių grąžinimo eigą, informuosime el. paštu.

5 žingsnis.Airijos mokesčių institucija (Inland Revenue) sugrąžintus permokėtus mokesčius pirmiausia išmoka „Tax Back Solution“ įmonei. Kai tik įmonė gauna Jūsų sugrąžintus mokesčius iš užsienio institucijos, atsiskaičiuoja numatytą paslaugos mokestį ir perveda pinigus į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.

  • Paso arba asmens tapatybės kortelės kopija;
  • PPS numerio pažymos (jeigu turite);
  • RCTC/“Subcontractor Monthly statement”, jeigu dirbote kaip “Self employed”;
  • Dokumentai apie Jūsų gautas pajamas:

- P45 ir/arba P60 formos iš visų darbdavių (originalai!);

- RCTC/“Subcontractor Monthly statement”, jeigu dirbote kaip “Self- employed”;

- Paskutiniai algalapiai iš visų darbdavių, jeigu neturite P45 ir/arba P60 formų.

 

PASTABA: Jeigu neturite visų mokesčių grąžinimui reikalingų dokumentų – NE BĖDA! Jūs galite pradėti savo mokesčių grąžinimo procesą. Mes patarsime, kaip surasti reikalingus dokumentus, arba už papildomą mokestį surasime juos mes.

Mokesčių grąžinimo procesas paprastai trunka 45-90 dienų nuo dokumentų ir informacijos pateikimo „Tax Back Solution“ įmonei.

 

PASTABA: Nurodytas laikotarpis yra orientacinis, praktikoje dažniausiai pasikartojantis, kuris gali nesutapti su Jums grąžinamų mokesčių laikotarpiu. Mokesčių grąžinimo terminas priklauso nuo užsienio mokesčių institucijos darbo spartos ir Jūsų pateiktų dokumentų.

Mokesčių grąžinimo paslaugos mokestis iš Airijos yra 6% nuo sugrąžintos sumos, bet nemažiau nei minimalus paslaugos mokestis, t. y. 30 EUR, už kiekvienus mokestinius metus.

Jeigu neturite P45 ir/arba P60 formų, ar mėnesinių pajamų išrašų, papildomas dokumentų išieškojimo mokestis – 12 EUR už kiekvieną surastą formą.

 

Paslaugos mokestį sudaro:

paraiškų pildymas; dokumentų išsiuntimas į atitinkamas šalių institucijas; proceso stebėjimas / prižiūrėjimas / nagrinėjimas iki pat jo pabaigos; gaunamų laiškų vertimas / atitinkamas klientų informavimas; nuolatinis bendravimas su šalių institucijomis; skundo teikimas užsienio institucijų priimtiems neteisingiems sprendimams.

 

Nuolaidos studentams!

 

PASTABA: Nėra grąžinimo, nėra ir paslaugos mokesčio!

Jums nereikia mokėti iš anksto už „Tax Back Solution“ paslaugas ir nėra jokių paslėptų mokesčių.

Paslaugos mokestis mokamas tik mokesčių grąžinimo proceso pabaigoje, kai klientas gauna mokesčių grąžinimą iš Airijos.

Parsisiųsti

Jei norite mokesčius susigrąžinti nemokamai, daugiau informacijos apie nemokama mokesčių grąžinimą rasite Oficialioje mokesčių inspekcijos interneto svetainėje: www.revenue.ie

 
Copyright © 2018 Taxbs. Visos teisės saugomos.