Nėra išankstinio paslaugos mokesčio | Konsultacijos yra nemokamos

Mokesčių grąžinimas iš Vokietijos

Jeigu Jūs paskutinius 4-rius metus dirbate/-ote Vokietijoje ir mokate/-ėjote toje šalyje mokesčius, galite susigrąžinti permokėtus pajamų mokesčius.

1 žingsnis. Pasitelkę skaičiuoklę, sužinokite preliminarią, galimą grąžinti sumą;

2 žingsnis. Užpildykite registracijos formą ir surinkite visus reikalingus dokumentus mokesčių grąžinimui;

3 žingsnis. Užpildytas registracijos formas ir surinktus reikiamus dokumentus atsiųskite mums arba atneškite į mūsų atstovybę.

Pasirinkite Jums patogų dokumentų pateikimo būdą:

1 būdas. Dokumentus atsiųskite tiesiogiai mums:

Registruotu paštu: „Tax Back Solution“, Vytauto pr. 27-405, Kaunas, LT44352.

2 būdas. Apsilankykite artimiausioje „Tax Back Solution“ atstovybėje, ten užpildykite registracijos formą arba atneškite jau užpildytą registracijos formą ir palikite mokesčių grąžinimui reikalingus dokumentus.

4 žingsnis. Gavę Jūsų dokumentus, pradėsime permokėtų pajamų mokesčių grąžinimo procesą. Apie individualią Jūsų mokesčių grąžinimo eigą, informuosime el. paštu.

5 žingsnis. Vokietijos mokesčių institucija sugrąžintus permokėtus mokesčius pirmiausia išmoka „Tax Back Solution“ įmonei. Kai tik įmonė gauna Jūsų sugrąžintus mokesčius iš užsienio institucijos, atsiskaičiuoja numatytą paslaugos mokestį ir perveda pinigus į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.

  • Paso arba asmens tapatybės kortelės kopija;
  • Lohsteuerkarte forma (jeigu turite);
  • Dokumentai apie Jūsų gautas pajamas:

- Lohnsteuerbescheinigung formos iš visų darbdavių;

- Paskutiniai algalapiai iš visų darbdavių, jeigu neturite Lohnsteuerbescheinigung formų;

- Pažyma iš Lietuvos Mokesčių inspekcijos arba Lietuvos Sodros apie Lietuvoje gautas pajamas.

 

PASTABA: Jeigu neturite visų mokesčių grąžinimui reikalingų dokumentų – NE BĖDA! Jūs galite pradėti savo mokesčių grąžinimo procesą. Mes patarsime, kaip surasti reikalingus dokumentus, arba už papildomą mokestį surasime juos mes.

Permokėtų pajamų mokesčių grąžinimo procesas paprastai trunka 3-6 mėn. nuo dokumentų ir informacijos pateikimo „Tax Back Solution“.

 

PASTABA: Nurodytas laikotarpis yra orientacinis, praktikoje dažniausiai pasikartojantis, kuris gali nesutapti su Jums grąžinamų mokesčių laikotarpiu. Mokesčių grąžinimo terminas priklauso nuo užsienio mokesčių institucijos darbo spartos ir Jūsų pateiktų dokumentų.

Mokesčių grąžinimo paslaugos mokestis iš Vokietijos yra 10 % nuo sugrąžintos sumos, bet nemažiau nei minimalus paslaugos mokestis, t.y. 45 EUR, už kiekvienus mokestinius metus.

Jeigu neturite Lohnsteuerbescheinigung formų, papildomas dokumentų išieškojimo mokestis – 12 EUR už kiekvieną surastą formą.

 

Paslaugos mokestį sudaro:

paraiškų pildymas; dokumentų išsiuntimas į atitinkamas šalių institucijas; proceso stebėjimas / prižiūrėjimas / nagrinėjimas iki pat jo pabaigos; gaunamų laiškų vertimas / atitinkamas klientų informavimas; nuolatinis bendravimas su šalių institucijomis; skundo teikimas užsienio institucijų priimtiems neteisingiems sprendimams.

 

Nuolaidos studentams!

 

PASTABA: Nėra grąžinimo, nėra ir paslaugos mokesčio!

Jums nereikia mokėti iš anksto už „Tax Back Solution“ paslaugas ir nėra jokių paslėptų mokesčių.

Jeigu esate EEE šalies pilietis ir dirbate ar dirbote Vokietijoje, o Jūsų šeima gyvena Lietuvoje, turite teisę gauti išmokas už vaiką (Kindergeld) pagal Vokietijos šeimos kasų (Familienkasse) nustatytą tvarką.

Išmokos už vaiką (Kindergelde) skiriamos iki vaikui sukanka 18 metų imtinai, jeigu Jūsų vaikas mokosi ir niekur nedirba išmokas už vaiką (Kindergelde) galite gauti kol vaikui sukaks 25 metai.

 

 

VAIKO IŠMOKOS (KINDERDELD) DYDIS:

2017 metai

Jeigu turite vieną arba du vaikus, kiekvienam vaikui priklauso po 192 EUR per mėnesį, trečiam vaikui priklauso po 198 EUR per mėnesį, ketvirtam vaikui priklauso po 223 EUR per mėnesį.

2015 metai

Jeigu turite vieną arba du vaikus, kiekvienam vaikui priklauso po 188 EUR per mėnesį, trečiam vaikui priklauso po 194 EUR per mėnesį, ketvirtam vaikui priklauso po 219 EUR per mėnesį.

2016 metai

Jeigu turite vieną arba du vaikus, kiekvienam vaikui priklauso po 190 EUR per mėnesį, trečiam vaikui priklauso po 196 EUR per mėnesį, ketvirtam vaikui priklauso po 221 EUR per mėnesį.

 

Vaiko išmokas (Kindergelde) galite gauti už 4 praėjusius metus.

 

PASLAUGOS MOKESTIS UŽ VAIKO IŠMOKŲ SUTVARKYMĄ:

90 EUR už kiekvieną vaiką jei tvarkotės vaiko pinigus (Kindergeld) iš Vokietijos.

Paslaugos mokestis mokamas, kai gaunate patvirtinimą iš Vokietijos šeimos kasų (Familienkasse), kad vaiko pinigai pinigai Jums jau paskirti ir kai gaunate pirmąją išmoką.

 

Paslaugos mokestį sudaro:

paraiškų pildymas; dokumentų išsiuntimas į atitinkamas šalių institucijas; proceso stebėjimas / prižiūrėjimas / nagrinėjimas iki pat jo pabaigos; gaunamų laiškų vertimas / atitinkamas klientų informavimas; nuolatinis bendravimas su šalių institucijomis; skundo teikimas užsienio institucijų priimtiems neteisingiems sprendimams.

 

PASTABA! Nėra išmokos vaikui - nėra ir paslaugos mokesčio!

Jums nereikia mokėti iš anksto už „Tax Back Solution" įmonės paslaugas bei nėra jokių paslėptų mokesčių. Paslaugos mokestis imamas tik išmokų paskyrimo proceso pabaigoje, kai klientas gauna išmoką už vaiką ir/arba vaiko priežiūros pinigus.

Vaiko išmokos tvarkymas paprastai trunka apie 6 mėnesius nuo dokumentų ir informacijos pateikimo „Tax Back Solution“ įmonei.

PASTABA: Nurodytas laikotarpis yra orientacinis, praktikoje dažniausiai pasikartojantis, kuris gali nesutapti su Jums grąžinamų permokėtų mokesčių laikotarpiu. Mokesčių grąžinimo terminas priklauso nuo užsienio mokesčių institucijos darbo spartos ir Jūsų pateiktų dokumentų.

Turite kitų klausimų? Susisiekite su mumis. Spauskite Čia

 

Reikalingi dokumentai (spausti čia)

 

Parsisiųsti

Registruokis dabar

Vardas, pavardė(*)
This field is required.

El. paštas(*)
This field is required.

Mokesčių grąžinimas iš Vokietijos
Kokiai paslaugai registruojatės:(*)
This field is required.

Saugos kodas(*)
Saugos kodas
This field is required.

Jei norite mokesčius susigrąžinti nemokamai, daugiau informacijos apie nemokama mokesčių grąžinimą rasite Oficialioje mokesčių inspekcijos interneto svetainėje: www.steuerliches-info-center.de