Nėra išankstinio paslaugos mokesčio | Konsultacijos yra nemokamos

Mokesčių grąžinimas iš Jungtinių Amerikos Valstijų

Jeigu Jūs paskutinius 3-ejus metus dirbate/-ote Jungtinėse Amerikos Valstijose ir mokate/-ėjote toje šalyje mokesčius, galite susigrąžinti permokėtus pajamų mokesčius.

1 žingsnis. Pasitelkę skaičiuoklę, sužinokite preliminarią, galimą grąžintiną sumą;

2 žingsnis. Užpildykite registracijos formą ir surinkite visus mokesčių grąžinimui reikalingus dokumentus;

3 žingsnis. Užpildytas registracijos formas ir surinktus reikiamus dokumentus atsiųskite mums arba atneškite į mūsų atstovybę.

Pasirinkite Jums patogų dokumentų pateikimo būdą:

1 būdas. Dokumentus atsiųskite tiesiogiai mums:

Registruotu paštu: „Tax Back Solution“ , Vytauto pr. 27-405, Kaunas, LT44352.

2 būdas. Apsilankykite artimiausioje „Tax Back Solution“ atstovybėje, ten užpildykite registracijos formą arba atneškite jau užpildytą registracijos formą ir palikite grąžinimui reikalingus dokumentus.

4 žingsnis. Gavę Jūsų dokumentus, pradėsime permokėtų pajamų mokesčių grąžinimo procesą. Apie individualią Jūsų mokesčių grąžinimo eigą, informuosime el. paštu.

5 žingsnis. JAV mokesčių institucija sugrąžintus permokėtus mokesčius pirmiausia išmoka „Tax Back Solution“ įmonei. Kai tik įmonė gauna Jūsų sugrąžintus mokesčius iš užsienio institucijos, atsiskaičiuoja numatytą paslaugos mokestį ir perveda pinigus į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.

  • Paso arba asmens tapatybės kortelės kopija;
  • Jeigu turite, Social security kortelės kopija;
  • Vizos kopija;
  • DS-2019 kopija (tik dirbantiems su J-1 viza)
  • Dokumentai apie Jūsų gautas pajamas:

- W-2 formos iš visų darbdavių (originalai!);

- Paskutiniai algalapiai iš visų darbdavių, jeigu neturite W-2 formų.

 

PASTABA: Jeigu neturite visų mokesčių grąžinimui reikalingų dokumentų – NE BĖDA! Jūs galite pradėti savo mokesčių grąžinimo procesą. Mes patarsime, kaip surasti reikalingus dokumentus, arba už papildomą mokestį surasime juos mes.

Permokėtų pajamų mokesčių grąžinimo procesas paprastai trunka 3-6 mėnesius nuo dokumentų ir informacijos pateikimo „Tax Back Solution“ įmonei.

 

PASTABA: Nurodytas laikotarpis yra orientacinis, praktikoje dažniausiai pasikartojantis, kuris gali nesutapti su Jums grąžinamų permokėtų mokesčių laikotarpiu. Mokesčių grąžinimo terminas priklauso nuo užsienio mokesčių institucijos darbo spartos ir Jūsų pateiktų dokumentų.

Jeigu grąžinama suma yra 0-500 USD, paslaugos mokestis 50 USD už kiekvienus mokestinius metus;

Jeigu grąžinama suma yra nuo 501 USD ir daugiau, paslaugos mokestis - 8% nuo sugrąžintos sumos už kiekvienus mokestinius metus;

Jeigu suteikta socialinio draudimo ir medicininės priežiūros mokesčių susigrąžinimo paslauga, mūsų mokestis yra 8% nuo sugrąžintos mokesčių sumos, bet nemažiau nei 50 USD.

Jeigu neturite W-2 formų, papildomas dokumentų išieškojimo mokestis – 15 USD už kiekvieną surastą formą.

 

Paslaugos mokestį sudaro:

paraiškų pildymas; dokumentų išsiuntimas į atitinkamas šalių institucijas; proceso stebėjimas / prižiūrėjimas / nagrinėjimas iki pat jo pabaigos; gaunamų laiškų vertimas / atitinkamas klientų informavimas; nuolatinis bendravimas su šalių institucijomis; skundo teikimas užsienio institucijų priimtiems neteisingiems sprendimams.

 

Nuolaidos studentams!

 

PASTABA: Nėra grąžinimo, nėra ir paslaugos mokesčio!

Jums nereikia mokėti iš anksto už „Tax Back Solution“ paslaugas ir nėra jokių paslėptų mokesčių.

Paslaugos mokestis mokamas tik mokesčių grąžinimo proceso pabaigoje, kai klientas gauna permokėtų pajamų mokesčių grąžinimą iš Jungtinių Amerikos Valstijų

 

Parsisiųsti

REGISTRUOKIS DABAR